TR . EN

Hakkımızda

1000 Volt
Post Prodüksiyon Stüdyosu

1000 Volt Post Prodüksiyon, Eda Arıkan tarafından 2005 yılında reklam, uzun metraj film ve TV dizilerinin post prodüksiyon ve görsel efekt çalışmalarını yapmak üzere kurulmuştur. 1000 Volt Post Prodüksiyon inovatif bakış açısıyla  sektöre yeni bir vizyon katarak, Türkiye Post Prodüksyon sektörünü dünya standartlarına taşımıştır.

Kurulduğu yıldan bu yana sektör adına önemli yatırımlar gerçekleştiren 1000 Volt, her zaman global perspektife odaklanarak gelişime büyük önem vermiş ve yüksek teknolojiyi kullanarak yetkin ve yaratıcı bir kadroyla post prodüksiyon çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket, yurtiçi ve yurtdışı yaratıcı ekipleriyle Türkiye’nin en inovatif ve öncü post prodüksiyon şirketi konumundadır.

Amacımız

Film, dizi ve reklam filmleri için dünya standartlarında projeleri hayata geçirmek, kalıcı başarılara imza atmak en önemli hedefimiz. Bu hedeflere ulaşırken yaptığımız işten keyif almak, gelişmek ve geliştirmek bizim için vazgeçilmez bir gereklilik.

1000 Volt kendi gelişimi yanında sektörel gelişim ve standartların yükselmesini de önemsemektedir. İnsana saygılı, teknolojiyi iyi kullanan, hedefleri olan güçlü bir kreatif ekibe sahip olmak ve ekibi geliştirmek vazgeçilmezimiz.

Stüdyomuz

Neler Yapıyoruz?

Yüksek kalite ve kreatif gereklilikleri olan Film, Dizi ve Reklam filmlerini hayata geçiriyoruz. Post Prodüksiyon ve Görsel Efekt alanında sektörün en güçlü ekibini ve altyapısını sunuyoruz. 4K HDR ve Dolby Atmos miks olanaklarımızla projelerinize müthiş bir deneyim imkanı sunuyoruz.